Çerkezköy Gazi Mustafa Kemal Paşa Arçelik Servisi 

Çerkezköy Gazi Mustafa Kemal Paşa Arçelik servisi firmamız, 15 yılın vermiş olduğu tecrübe ve güven ile klima servis hizmeti sunan firmadır. Klimanızda oluşmuş arızaların hepsi uzman tarafından tespit edilerek tarafınıza rapor edilir ve optimum klima arıza çözüm çalışmalarına başlanır. 

Tecrübeli ve her biri alanında uzman ekibimiz ile sizlere klimanız için en hızlı çözüm sunmaktayız. Servis firmamızda, müşterimizin onayı ile ekiplerimiz parça değişimi gerekmediği durumlarda örneğin gaz basılması tamir işlemine devam eder.  Parça değişimi yapılması gerekiyor ise, parçayı stoklarımızdan, stoklarımızda bulunmadığı durumda ise klima yedek parça diğer iştiraklerden temin ederek değişim gerçekleştirir. 

Parça değişimlerinde değişen parça için 1 yıl garanti süresi belirtilmektedir. 2004 yılından itibaren beyaz eşyalarınız için dünya standartlarında çözümler sunan Çerkezköy servis ekibimiz cihazların kullanım ömrünü uzun tutar. Bu cihazlardan verim açısından sağlamış olduğu etkinlik ve teknik gereksinimler doğrultusunda yağmış olduğu konumlandırma ile eşyalarınızın daha az enerji tüketerek çalışmasını sağlar.

Çerkezköy Gazi Mustafa Kemal Paşa Arçelik Servisi Yetkilendirmeleri

Çerkezköy Gazi Mustafa Kemal Paşa Arçelik servisi yapmış olduğu her türlü onarım parça değişimi ve işçiliğe garanti için 1 yıl süre verir .Bu 1 yıl içerisinde çıkabilecek herhangi bir sorun için sizlerden işçilik yedek parça adı altında herhangi bir ücret talep edilmeden sorunlar çözümlenir. 

Almış olduğunuz bu hizmete karşılık sizlere kapıda elden nakit ödeme banka kartları ile ödeme veya EFT gibi seçenekler sunan kurumsal firmamız, bu servis aşamaları içinde her daim çözüm sunar. Sizlerin de bu kaliteli hizmetlerden yaralanmak için  istediğiniz gün ve saatte Çerkezköy Gazi Mustafa Kemal Paşa Arçelik servisimizi arayarak  bizlere ulaşmanız önerilir. Her biri alanında uzman profesyonel kadromuz ile cihazlarınızın arıza tespit, tamir ve onarımını garantili ve faturalı olarak Arçelik kombilerin servis hizmet veriyoruz.

Çerkezköy Gazi Mustafa Kemal Paşa Arçelik Servisi Fırın Çalışmaları

Çerkezköy Gazi Mustafa Kemal Paşa Arçelik servisi firmamızda tecrübe ve uzmanlık gerektiren bir sektördür. Tamir veya bakım sektöründe deneyimli olmak ve profesyonel cihazlarla destek sunmak; cihazın performansının artmasına doğrudan etki sağlayacaktır. Çerkezköy Arçelik fırınların servisi, adresinize 7/24 servis imkanı sunar. 

Çerkezköy Arçelik servisimizde Tekirdağ’ın her ilçesine  hızlı ve garantili olarak destek sağlamaktadır. Cihazınızın onarımı tamamlandıktan sonra sizlere yapılan işlemleri anlatan bir form verilir. Bu form sayesinde garantili çalışma yapıldığını görebilirsiniz.

Call Now ButtonServis Çağır